جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

بعد از 22 سال انتظار: نخستین هواپیما در فرودگاه ماکو به زمین نشست

   

  فرودگاه ماکو

  بعد از ۲۲ سال انتظار نخستین هواپیما در فرودگاه تازه تاسیس منطقه آزاد ماکو بر زمین نشست.

  به گزارش خبرگزاری تسنیم از ماکو ، امروز با حضور اکبر ترکان دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی کشور و در حالی که 22 سال از تصویب احداث فرودگاه در منطقه آزاد ماکو می‌گذرد بالاخره یک هواپیمای باری با انجام پرواز آزمایشی بر روی باند این فرودگاه بر زمین نشست.

  این هواپیما متعلق به هواپیمایی پویا ایر است که با فرود آن مقدمات لازم برای انجام باقیمانده کارهای احداث فرودگاه منطقه آزاد ماکو بیش از پیش فراهم آورده می‌شود.

  مدیرعامل منطقه آزاد تجاری و صنعتی ماکو در مراسم انجام این پروزار آزمایشی اظهار داشت: با انجام نخستین پرواز از طریق این فرودگاه، یکی از مهم‌ترین زیرساخت‌های مورد نیاز منطقه آزاد ماکو که سال‌ها به عنوان یک آرزو مطرح بود جامه عمل پوشید.

  حسین فروزان افزود: پیش‌بینی می‌شود با بهره‌برداری از این فرودگاه اقتصاد منطقه آزاد ماکو رونق گرفته و بستر برای توسعه این منطقه فراهم شود.

  وی افزود: کار بهره‌برداری کامل از این فرودگاه تا اواسط سال 95 طول می‌کشد و انتظار می‌رود با بهره‌برداری رسمی از آن کار عبور و مرور سرمایه‌گذاران تسهیل شده و این روند شتاب گیرد.

   


  این مطلب تا کنون 42 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 15 بهمن 1394
  منبع
  برچسب ها : ماکو ,منطقه ,آزاد ,فرودگاه ,انجام ,بهره‌برداری ,منطقه آزاد ,آزاد ماکو ,زمین نشست ,احداث فرودگاه ,آزاد تجاری ,انتظار نخستین هواپیما ,
  بعد از 22 سال انتظار: نخستین هواپیما در فرودگاه ماکو به زمین نشست

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 7 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر